info@spcpergola.com
+90 531 696 57 63

Giyotin cam sistemleri, alüminyum profiller üzerine monte edilmiş dikey hareket eden panellerden oluşur. Mekandaki ısı verimini ve hava akışını verimli şekilde kullanma imkanı sunan giyotin cam sistemleri, motorize çalışma prensibi ile uzaktan kumanda vasıtasıyla kullanılır.

Giyotin cam sistemleri, uzaktan kumandalı motorize çalışma prensibi ile kullanıcılarına rahat ve güvenli bir kullanım imkanı sunar. Kullanıcıların zevkine göre tasarlanabilen giyotin cam sistemleri, uygulandığı mekana şık bir görünüm katar. Giyotin cam sistemleri, tam açılması durumunda modern bir görünüm kazanarak, kullanıcıların ve misafirlerinin göz zevkine de hitap eder.

Uzaktan kumandalı rahat ve güvenli kullanımı sayesinde, giyotin cam sistemleri kullanıcının istediği ölçüde açınıp kapanabilir. Bu sayede, mekandaki ısı verimi ve hava sirkülasyonu maksimum düzeylere ulaşır.

Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan giyotin cam sistemleri, dört mevsim boyunca rahat bir şekilde kullanılabilir. Kafe ve restoran gibi mekanlara mümkün olan en yüksek verim ile uygulanabilen giyotin cam sistemleri sayesinde mekanınız çok daha şık bir görünüme kavuşur ve müşterilerinize daha rahat ve güvenli bir alan sunabilirsiniz. 

Öte yandan kış bahçeleri, teraslar ve sundurma gibi özel alanlara da monte edilebilen giyotin cam sistemleri ile, bahçenizi veya terasınızı daha şık bir görünüme kavuşturabilir ve maksimum ısı ve ses yalıtımı sayesinde daha rahat ve güvenli bir deneyim imkanı elde edebilirsiniz.