info@spcpergola.com
+90 531 696 57 63
SPC PERGOLA TENTE

HAKKIMIZDA

Pergola olarak, altına imzamızı attığımız tüm projelerimizde şirketimizi ileriye taşıyacak ve ülkemizi gururlandıracak yaratıcı fikirler üretmeye hızla devam etmekteyiz.

Mekanlarınızı tam manasıyla kullanmanız ve alandan tasarruf etmenizi amaçlar konforlu yaşam standartlarına uygun ortam oluşturma anlayışla hareket ederiz.  Ortaya koyduğumuz her projede siz değerli müşterilerimizin hayatına iz bırakmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan  bioklimatik pergola, tente ve cam sistemlerini sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamakta ve mevsimsel sorunlara çözüm üretmektedir.

Ürünlerimizin kalitesi ve güvenirliliği altında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak anahtar teslim çözümler sunan ve profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama departmanı, konusunda uzman arge ekibi ile müşteri memnuniyetini ve portföyünü sürekli büyütmektedir.

5 kıtaya yayılan bayi ağıyla müşterilerine başta Avrupa olmak üzere; Amerika, Afrika ve Asya pazarlarına ulaştırmakta ve en güçlü çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.