info@spcpergola.com
+90 531 696 57 63

Kış Bahçesi Sistemleri
Son yıllarda giderek popülerlik kazanan kış bahçesi sistemleri, konut veya ticari alanlarda dış mekanı verimli kullanmayı sağlar. Dış mekanda sağlıklı, konforlu ve keyifli bir oturma alanı oluşturmak isteyenler kış bahçelerini tercih edebilirler. Bu sistemler, farklı malzemelerden farklı ihtiyaçlar için üretilip pratik şekilde monte edilebilir. Daha çok kafe ve restoranlarda gördüğümüz kış bahçesi modelleri, isteğe bağlı olarak konutlara da uyarlanabilir.

kış bahcesi modelleri
Müstakil Eve Kış Bahçesi Sistemleri
Müstakil ve bahçeli bir eve sahip kişilerin dış mekanda konforlu bir yaşam alanı elde etmeleri mümkündür. Evin dışında da keyifli ve kaliteli bir hayat sürdürmek isteyenler için kış bahçesi sistemleri önerilir. Bahçede konforlu bir yaşam alanı kurabilmek için müstakil kış bahçesi tasarımlarından birini seçmek yeterlidir. Bu sistemler, birinci sınıf kalitedeki alüminyum veya cam malzemelerden üretilerek dış etkenlere karşı dayanıklı hale getirilir. Farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda hazırlanan yenilikçi modelleri firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz.


Kafe ve Otellere Kış Bahçesi Sistemleri
Bahçeli konutların dış mekanında kurulan bu sistemler, ticari alanlarda da oldukça işlevseldir. Kafe, restoran, otel veya benzer ticari işletmelerin bahçelerinde birinci sınıf kalitede bir kış bahçesi kurulabilir. Adı kış olsa da dört mevsim boyunca kullanım imkanı veren bu sistemlerin temel özellikleri şunlardır:

Kaliteli alüminyum ve camdan üretildiği için uzun ömürlüdür.
İsteğe bağlı olarak ahşap veya diğer metallerden üretim yapılabilir.
Montajı hızlı ve kolaydır.
Yağmur, kar, dolu, rüzgar ve güneşin yakıcı ışınları keserek kaliteli bir ortam sunar.
Kış bahçesi içine mobilya ve günlük kullanıma özel malzemeler konulabilir.
Sadece kış aylarında değil dört mevsim boyunca konaklama imkanı veren kış bahçeleri herkesin talebine uygun bir şekilde hazırlanabilir. Dış mekan kış bahçesi genellikle ticari firmaların son dönemde özel konaklama imkanı verdiği mekanlar haline geliyor. Özellikle otel ve benzeri konaklama yerlerinde de bungalov evler gibi özel donatılmış kış bahçeleri tercih edilebilir.